V Powiatowy Konkurs Muzyczny Kaczmarski&Gintrowski

W tym roku obchodzimy 35. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. Jak rozmawiać z młodymi ludźmi o tamtych wydarzeniach,  jak nakłaniać ich do poważniejszej refleksji o Polsce i świecie? Już od pięciu lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie proponuje, aby poznawać historię poprzez muzykę i poezję zaangażowaną, których symbolami stali się Jacek Kaczmarski i Przemysław Gintrowski . W tym roku  ZSP w Szprotawie we współpracy ze Szprotawskim Domem Kultury organizuje V Powiatowy  Konkurs Muzyczny Kaczmarski&Gintrowski, który objęty został honorowym patronatem przez Wojewodę Lubuskiego, Lubuskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubuskiego, Starostę Powiatu Żagańskiego, Burmistrza Szprotawy, 11 Batalion Dowodzenia im. gen. broni Zygmunta Sadowskiego, NSZZ ?Solidarność?, Gazetę Regionalną, Gazetę Lokalną.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów  szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych z powiatu żagańskiego. Prezentowane przez wykonawców w ramach Konkursu utwory  muszą reprezentować piosenkę literacką i pochodzić z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego (minimum jeden utwór) .

Przesłuchania konkursowe rozpoczną  się 13 grudnia 2016r. od godziny 9:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie ul. Niepodległości 7. Koncert laureatów odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00.

REGULAMIN

ZGŁOSZENIE
Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej  od  14 listopada  2016r.  E-MAILEM na adres chrobry@zsp.szprotawa.ehost.pl